Google Reklam Danışmanlığı

İnternet çağımızın en çok müşteri çeken noktasıdır. Her gün milyonlarca insan çeşitli konulardaki aramalarını internette yapıyor ve sonuçlar doğrultusunda ihtiyacı olan ürünleri almaya çalışıyor. Google Adwords bu süreci hızlandıran basit bir yöntemdir. Bu nedenle tercih edilir. Google Adwords ile firma ve ürününüz büyük bir kitleye ulaşır. Çünkü Google her an milyonlarca ziyaretçi alır.

Google Adwords'u benzerlerinden ayıran en büyük ve önemli özellik, dünya çapında çok fazla talep gören Google'ın bir ürünü olmasıdır. Gün geçtikçe daha da popüler hal alan Google Adwords ile ; yeni müşterilere kolayca ulaşabilir, ürününüzü veya verdiğiniz hizmeti hedef kitlenize doğrudan ulaştırabilir, reklam bütçenizi tam olarak kontrol edebilirsiniz. Ayrıca reklamınızı oluşturduktan sonra 24 saat içerisinde müşterileriniz reklamlarınızı görüntüleyebilir.

Arama sonuçları ile uyumlu olarak yayınlanan Google Adwords ile hizmetiniz veya ürününüzle ilgilenen kişilere kolayca ulaşabileceğinizin garantisini vermekteyiz. Buda siz değerli müşterilerimiz açısından zaman, güç ve para kazancı anlamına gelir.
 

Reklamlarınız Google'da Görünür 

Profesyonel Google reklam danışmanlığımızdan faydalanarak, kullanıcılar bizim belirlediğimiz anahtar kelimelerinden birini kullanarak arama yaptığında direkt olarak reklamlarınızla karşılaşacaktır. Böylelikle hizmetiniz veya ürününüz ile ilgilenen hedef kitleye kolaylıkla ulaşmış olursunuz. Kullanıcıların arama sonucu, satın alma veya bilgi almak için reklamınıza tıklaması yeterli olacaktır. Üstelik TBM (tıklama başına maliyet) ile günlük bütçenizi kontrol altına alarak daha uygun fiyatlara daha etkili reklamlar verebilirsiniz.

Google Reklam Ağında Yön Promosyon Farkını Yaşayın

Profesyonel Destek
Google Adwords konusunda uzman ekibimiz ile Google Reklam Kampanyalarınız interaktif olarak yönetiyor, analiz ediyor ve raporluyoruz. Ardından raporlar doğrultusunda sizleri rutin bir şekilde bilgilendiriyoruz.

Ekonomik Maliyetler
Öncelikle reklamlarınız ile ilgili analiz yaparak size en uygun olan anahtar kelimeleri ve bütçeyi seçiyoruz. Özellikle önemle üzerine düştüğümüz nokta, düşük maliyet ile yüksek performans gösteren reklam kampanyaları oluşturmaktır. Bu sebeple reklamlarınız düşük maliyet ile arama sonuçlarında en üstte gözükerek yeni müşteriler keşfetmiş olursunuz.

Rapor
Reklam kampanyalarınızın raporları günlük, haftalık veya aylık olarak rutin bir şekilde sizlere ulaştırılır.

Destek
Reklamlarınızı başlatmak istediğiniz anda Google Reklam uzmanlarımızın yüksek tecrübesinden faydalanabilir ve istediğiniz zaman bütçenizde oynama yapabilirsiniz.


Ana sayfaAna sayfa

Sepet  

(boş)

Haber bülteni

Yeni ürünler

No new products at this time

Yon Promosyon Facebook'da